Filma Me Titra Shqip: The Break-Up

106 min 2006 5,7 / 1678
Kategoria: Romance Komedi
Viti: Jun 1, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,596
Shikime: 1842
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në përpjekje për të mbajtur apartamentin e tyre luksoz secili për vete, ndarja e një çifti sa vjen dhe bëhet më e pakëndshme...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR