Filma Me Titra Shqip: Victor Frankenstein

109 min 2015 5,8 / 1326
Viti: Nov 10, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,197
Shikime: 1791
Trailer: YouTube
Pershkrimi
E thënë nga perspektiva e Igor, ne shohim origjinën errët të asistentit të ri, miqësinë e tij shpenguese me studentin i ri të mjekësi Viktor Von Frankenstain, dhe ata bëhen dëshmitarë të shfaqjes së si Frankenstain u bë njeriu dhe legjenda që ne njohim sot.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR