Filma Me Titra Shqip: Pulp Fiction

154 min 1994 8,5 / 17562
Kategoria: Thriller Krim
Viti: Sep 10, 1994
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 29,349
Shikime: 2017
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pumpkin e Honey Bunny vendosin të grabisin tavolinën në të cilën po hanin. Vinsent e Jules janë dy gangësterë që duhet të kryjnë një punë. Vinsent është i shqetësuar sepse duhet t’i bëjë shoqëri Mias, gruas së droguar të shefit të tij. Butch një boksier në shërbim të Marselusit, nuk e zbatoi urdhërin e shefit për të humbur në një ndeshje të tij. Vinsent dhe Jules janë në apartamentin që ishin në fillim, vranë dy banditë dhe mbajnë nën shënjestër një të tretë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR