Filma Me Titra Shqip: Omar

96 min 2013 7,3 / 93
Viti: May 21, 2013
Gjuha Origjinale: AR
Popullariteti: 0,6
Shikime: 993
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jeta e një djaloshi palestinez ndryshon, kur ai bashkohet në luftën për çlirimin e vendit, kundër ushtarëve izraelitë, për shkaka se ai duhet të bëjë zgjedhjen e tij mes luftës, nderit dhe dashurisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR