Filma Me Titra Shqip: Rocky V

104 min 1990 5,6 / 1716
Kategoria: Dramatik
Viti: Nov 16, 1990
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,803
Shikime: 1616
Trailer: YouTube
Pershkrimi
I dalë në pension kohët e fundit nga boksi dhe i kthyer nga i pasur në të varfër, Roki merr një nxënës të ri i cili e tradhton atë. Teksa djali i kampionit duhet të mësohet me jetën e tij të re familjare pas falimentimit...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR