Filma Me Titra Shqip: Rocky Balboa

102 min 2006 6,7 / 1969
Kategoria: Dramatik
Viti: Dec 20, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,347
Shikime: 1466
Pershkrimi
Tridhjetë vjet pas rënies së gongut të parë, Roki Balboa rikthehet prej pensionit, dhe vesh dorezat e tij, për ndeshjen e fundit, kundër kampionit sundues të peshave të rënda, Mejson Dikson.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR