Filma Me Titra Shqip: Final Destination

98 min 2000 6,5 / 3125
Kategoria: Horror
Viti: Mar 17, 2000
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,943
Shikime: 1125
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një vegim të tmerrshëm i shfaqet një adoleshenti për miqtë e tij që do të vdesin në një aksident ajror dhe ai parandalon aksidentin, por duket se Vdekja ka vendosur t'i gjejë ata, një nga një.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR