Filma Me Titra Shqip: Psycho

109 min 1960 8,4 / 5779
Kategoria: Horror Dramatik Thriller
Viti: Jun 22, 1960
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20,064
Shikime: 817
Pershkrimi
Një sekretar Feniks vjedh 40.000 $ nga klienti punëdhënësit të ti, i cili largohet dhe shkon me një motel i drejtuar nga nëna e ti.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR