Filma Me Titra Shqip: Final Destination 3

93 min 2006 6 / 2189
Kategoria: Horror Mister
Viti: Feb 9, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,101
Shikime: 634
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Destinacioni i Fundit 3: Uendi shkon në Luna Park për të festuar diplomimin dhe ka një parandjenjë të tmerrshëm se në slitën rrotulluese do të vdesin njerëzit. Ajo arrin të bind mikun e saj Kevin dhe disa të tjerë për të zbritur, por duket se Vdekjes është e vështirë për t'i shpëtuar dhe të mbijetuarit fillojnë të vdesin një nga një në mënyrë të tmerrshme. Uendi dhe Kevin përpiqemi të kuptojmë se si mund t'i shpëtojë vdekjes...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR