Filma Me Titra Shqip: Scary Movie 4

83 min 2006 5,4 / 1901
Kategoria: Komedi
Viti: Apr 12, 2006
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,869
Shikime: 739
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Cindy Campbell shkon në qytet për të takuar mikun e saj Tom Logan, dhe ai vetëvritet sepse nuk mbajti premtimin që i kishte bërë gruas së vetë. Në vazhdim Cindy vendos që të ndihmoje një grua të moshuar dhe shkon deri të shtëpia e plakës, e cila është e pushtuar nga shpirtrat. Afër shtëpisë se plakës ndodhet edhe shtëpia e Tom Rayan një baba i dëshpëruar dhe i ndare nga gruaja. Mbas një rrëmuje të shkaktuar nga vetë Tomi, Cindy shkon të ngushëllohet me dy miqtë e saj repera, dhe qe aty fillon av
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR