Filma Me Titra Shqip: Scary Movie 3

84 min 2003 5,9 / 2375
Kategoria: Komedi
Viti: Oct 24, 2003
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,314
Shikime: 1620
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në filmin e tretë Sindi duhet të hetojë rrathët misteriozë në fushat e misrit dhe kasetat video, si dhe të ndihmojë presidentin për të parandaluar një pushtim nga alienët.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR