Filma Me Titra Shqip: Death Race 2

96 min 2010 5,6 / 643
Viti: Nov 12, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,229
Shikime: 1225
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Producentët e DEATH RACE dhe RESIDENT EVIL ju rifusin në botën e adrenalinës të shfaqjes televizive më të egër në Tokë - Gara e Vdekjes. Një histori mbi Frankenstein, të burgosurin mbi akuzën e vrasjes së një polici.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR