Filma Me Titra Shqip: Dear John

115 min 2010 6,8 / 2997
Kategoria: Dramatik Romance Lufte
Viti: Feb 4, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,754
Shikime: 2728
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ndërsa Xhoni është kthyer me leje në qytezën e tij të lindjes, gjen Savanën, një studente kolegji që po viziton qytetin. Edhe pse dashuria ishte e papritur, s’do të thotë që ata s’e gjetën. Duke ditur që Xhoni duhej të ikte për në ushtri, dashuria e tyre mbijetoi përsëri, derisa ai shtyn shërbimin e tij për shkak të sulmeve të 11 shtatorit. Telashet fillojnë dhe dashuria e tyre vihet në pritje. Njëri s’mund ta durojë më këtë gjë... po tjetri?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR