Filma Me Titra Shqip: A Night in Old Mexico

103 min 2013 5,5 / 46
Kategoria: Dramatik
Viti: Nov 8, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 4,684
Shikime: 1273
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një njeri i zënë ngushtë financiarisht por një qytetar i moshuar krenar, pasi detyrohet të shesë fermën e familjes së tij, arrin të takohet me nipin dhe përfshihet me shpërndarës droge.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR