Filma Me Titra Shqip: Transporter 3

104 min 2008 6,1 / 2004
Viti: Nov 26, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,418
Shikime: 4416
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Transportuesi profesionist Frenk Martin, tani jeton në Francë dhe vazhdon të transportojë "mallra" pa bërë shumë pyetje. Këtë radhë do jetë në makinën e tij të preferuar me vajzën e ministrit ukrinas të mjedisit. Pa e ditur se ajo është pakoja që duhet të transportojë ai do të vendoset në pozicion shumë të vështirë nga një byzylyk të vendosur në dorën e tij dhe gati të shpërthejë nëse ai largohet më shumë se 15 metra nga Audi i tij V12.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR