Filma Me Titra Shqip: The Transporter

92 min 2002 6.7 / 4134
Kategoria: Aksion Krim Thriller
Viti: Oct 2, 2002
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 34.145
Shikime: 9293
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Frank Martin është më i miri në atë që bënë: transporton gjëra pa bërë pyetje. Por transportimi i tij i fundit, një femër e re dhe e bukur e rrëmbyer nga trafikant klandestinës, sjell komplikime fatale në planin e tij të dorëzimit. Tani, Frank duhet të futet në një luftë të pa ndërprerë aksioni për të shpëtuar ngarkesën e tij të çmuar edhe jetën e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR