Filma Me Titra Shqip: The Aviator

170 min 2004 7,2 / 3139
Kategoria: Dramatik
Viti: Dec 17, 2004
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,537
Shikime: 1972
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një film ku tregohet jeta e miliarderit Hauard Hjuxh i cili ishte prodhues filmash dhe i apasionuar pas avionëve...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR