Filma Me Titra Shqip: Seal Team Six: The Raid on Osama Bin Laden

90 min 2012 5,9 / 174
Viti: Nov 4, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,896
Shikime: 2620
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një grup i marinsav Amerikan mësojn indetitetin dhe objektin, se ku gjindet Osama bin Ladenit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR