Filma Me Titra Shqip: Lionheart

105 min 1990 6,1 / 400
Kategoria: Aksion
Viti: Jun 7, 1990
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,527
Shikime: 2454
Trailer: YouTube
Pershkrimi
"Lion Gaulltier është një dezertor në Legjionin e Huaj, që mbërrinë shumë vështirë në SHBA. Ai e gjenë vëllain e tij mes jetës a vdekjes dhe kunatën e tij pa paratë e novojshme për ta shëruar burrin e saj dhe mbajtur vajzën e saj. Për t'i fituar paratë e nevojshme, Gaulltieri vendos që të marrë pjesë në disa përleshje klandestine shumë të rrezikshme."
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR