Filma Me Titra Shqip: Get a Job

93 min 2016 5,3 / 401
Kategoria: Komedi
Viti: Mar 25, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,91
Shikime: 1261
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jeta pas diplomimit nuk shkon sipas planeve për Uillin dhe Xhillianën, të cilët e gjejnë vetën të humbur në një det me punë shumë të çuditshme. Por me ndihmën e famlijeve të tyre, miqtë dhe bashkëpuntorët shumë shpejtë zbulojnë se aventurat më të rëndësishme dhe gazmore janë ato që nuk muind t'i parashikojmë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR