Filma Me Titra Shqip: Final Destination 2

90 min 2003 6,1 / 2277
Kategoria: Horror Mister
Viti: Jan 31, 2003
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,13
Shikime: 955
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur Kimberli ka një vizion të dhunshëm të një aksidenti në autostradë ajo e bllokon atë duke shpëtuar disa prej atyre që do vdisnin. Por të mbijetuarit në mënyrë të mistershme fillojnë të vdesin një nga një dhe Kimberli duhet ta ndalojë...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR