Filma Me Titra Shqip: Boyhood

165 min 2014 7,5 / 3429
Kategoria: Dramatik
Viti: Jun 5, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,673
Shikime: 785
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Filmi tregon jetën e një djaloshi duke kaluar nëpër fazat e jetës, deri tek adoleshenca e tij. Veçantia e këtij filmi është se ka filluar së xhiruari qysh në vitin 2002 dhe vit për vit e percjell zhvillimin e atij djaloshi, pothuajse për 12 vite.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR