Filma Me Titra Shqip: Hellboy

122 min 2004 6,6 / 4559
Kategoria: Fantazi Aksion
Viti: Apr 2, 2004
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,496
Shikime: 2406
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pasi një demon i vogël zgjohet dhe shpëton nga nazistët, rritet dhe bëhet një mbrojtës kundër forcave të errësirës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR