Filma Me Titra Shqip: Sinister

110 min 2012 6,8 / 3288
Kategoria: Horror Thriller Mister
Viti: Mar 29, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,694
Shikime: 1448
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Elisoni, është një shkrimtar që bazohet në krime të vërteta, ai e transferon familjen e tij në një shtëpi ku banorët e saj janë vrarë mizorisht. Në kohën që do të fillojë romanin e tij të ri, ai zbulon në papafingon e shtëpisë një kuti me xhirime të vjetra të cilat tregojnë mbi disa vrasje të kryera… Por me këtë veprim ai vë në rrezik dhe familjen e tij….
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR