Filma Me Titra Shqip: Angels & Demons

138 min 2009 6,6 / 4388
Kategoria: Thriller Mister
Viti: May 13, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,899
Shikime: 1539
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Profesori i simboleve i Harvardit Robert Langdon punon në zgjidhjen e një vrasjeje dhe në parandalimin e një akti terrorist ndaj Vatikanit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR