Filma Me Titra Shqip: 9

79 min 2009 6,7 / 2186
Viti: Aug 19, 2009
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,562
Shikime: 723
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas një beteje apokaliptike midis njerëzve dhe robotëve, bota është shkatërruar dhe në të nuk ka asnjë jetë njerëzore. Një loder me emrin 9 zgjohet në botën e shkatërruar dhe tashmë është në dorën e tij dhe tetë lodrave të tjera të udhëhequra nga frikacaku me emrin 1 për të shkatërruar robotët njëherë e përgjithmonë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR