Filma Me Titra Shqip: Police Story 4: First Strike

107 min 1996 6,4 / 215
Viti: Feb 10, 1996
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 11,452
Shikime: 2203
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Polici i Hong Kongut, Xheki, përfshihet në një mision te drejtuar na CIA, por pas disa kohës bëhet pjesë e FSB në Rusi. Por jo çdo gjë është ashtu siç duket dhe Xheki bie ne kurthin e punëdhënësve të tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR