Filma Me Titra Shqip: Shinobi: Heart Under Blade

107 min 2005 6,4 / 89
Kategoria: Aksion
Viti: Sep 17, 2005
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 8,521
Shikime: 829
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Rreth 100 vjet luftë mes luftëtarëve Shinobi të Manjidani Koga dhe klanit Tsubagakure Iga, zoti Hattori Hanzou dekreton që duhet të vendoset paqja. Të dy klanet jetojnë të fshehur në pyje dhe male. Zoti i Zotave, në 1614, bindet se klanet janë të rrezikshëm për paqen në tokat e tij, dhe këshilltari i tij thur një plan për të shkatërruar luftëtarët më të mirë në një turne. Ndërkohë, i riu Iga Oboro dhe Koga Genesuke bie në dashuri me njëri-tjetrin. Kur gjyshja e Oboro, liderja e klanit Iga dhe ba
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR