Filma Me Titra Shqip: The Adjustment Bureau

106 min 2011 6,7 / 2906
Viti: Mar 3, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,558
Shikime: 1046
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një politikan dhe një balerinë janë të dashuruar, por marrëdhënia e tyre ndikohet nga një forcë misterioze që përpiqet t'i mbajë të ndarë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR