Filma Me Titra Shqip: The Matrix Reloaded

138 min 2003 6,9 / 6446
Viti: May 15, 2003
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20,523
Shikime: 3516
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Nio dhe liderët e rebelëve llogarisin se kanë 72 orë deri sa 250 mijë provëza të zbulojnë Zionin dhe ta shkatërrojnë atë dhe banorët. Gjatë kësaj kohe Nio duhet të vendosë si të shpëtojë Trinitin nga fati i zi në ëndrrat e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR