Filma Me Titra Shqip: Son of Batman

74 min 2014 6,8 / 530
Viti: Apr 20, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,901
Shikime: 631
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Batmani ja mëson të birit rrugët e ti se si ka kaluar, dhe sfidat qe ka kapluar mundohet ta trajnojë në mënyrën me të sigurt, për të qen një djalosh i fuqishëm dhe krenar, deri sa ati i duhet të luftoj me ninxhat vrasës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR