Filma Me Titra Shqip: The Bourne Legacy

135 min 2012 6,1 / 3935
Kategoria: Aksion Thriller
Viti: Aug 8, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 16,067
Shikime: 1696
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Aron Kros është anëtar i një misioni të koduar “Rezultati”, që është një nga planet e errëta të Ministrisë së Mbrojtjes. Në këtë mision u japin disa pilula jeshile që rrisin forcën fizike dhe disa pilula blu që rrisin atë mendore. Krosi dërgohet në Alaskë për një mision stërvitor dhe atje njihet me një tjetër anëtar të organizatës, Numrin Tre. Në këtë kohë zbulimet e Xhejson Bornit kanë hapur një hetim të gjerë për FBI-në. Rezultati është që të shkrihet e gjithë organizata dhe të eliminohen të g
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR