Filma Me Titra Shqip: The Bourne Supremacy

108 min 2004 7,3 / 4834
Kategoria: Aksion Dramatik Thriller
Viti: Jul 23, 2004
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,496
Shikime: 4490
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Fituesi i çmimit Oskar Matt Damon, rikthehet në rolin e ish agjentit të C.I.A. Jason Bourne, i stërvitur për të vrarë në një aksion thriler me shumë tension. Matt Damon është heroi perfekt i cili vuan nga amnezia. Ai ka lënë të kaluarën e tij të dhunshme dhe ka një jetë normale me të dashurën e tij, Maria. Por planet e tij prishen kur një vrasës i pamëshirshëm bie në gjurmët e tij. I ndjekur nga një armik i panjohur, Bourne tregon se është një shënjestër e thjeshtë. Shumë adrenalinë, skena aksio
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR