Filma Me Titra Shqip: Guardians of the Galaxy

121 min 2014 7,9 / 19836
Viti: Jul 30, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 59,534
Shikime: 445
Pershkrimi
Pasi ka vjedhur një sferë qiellore në hapësirën e largët, Piter Kuil me origjinë nga Toka, bëhet objektivi kryesor i të keqit Ronan, që kërkon të shkatërrojë Galaktikën. Për të luftuar kundër Ronanit dhe për të shpëtuar galaktikën nga pushteti i tij, Piteri krijon ekipin e heronjve të hapësirës të njohur si "Rojtarët e Galaktikës".
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR