Filma Me Titra Shqip: The Pianist

150 min 2002 8,3 / 4795
Kategoria: Dramatik Lufte
Viti: Sep 17, 2002
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,765
Shikime: 7137
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Bazuar në autobiografinë e tij një pianist gjatë viteve të 1939 përpiqet t'i mbijetoje shkatërrimit, torturës, abuzimit dhe frikës nga lufta e dytë botërore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR