Filma Me Titra Shqip: Scarface

170 min 1983 8,1 / 6288
Viti: Dec 8, 1983
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,476
Shikime: 11690
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Njeriu me shenjë: Riprodhim i një prej filmave klasikë Hollivudianë të vitit 1932. Toni Montana është një emigrant kubanez, ambicia e të cilit do ta cojë në luftë mes organizatave dhe trafikantëve më të mëdhenj të drogës në Majemi, e deri në krijimin e vetë perandorisë së tij. I cilësuar si një nga 100 filmat më të mirë të të gjitha kohërave.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR