Filma Me Titra Shqip: Terminator 3: Rise of the Machines

109 min 2003 6 / 4048
Viti: Jul 2, 2003
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 23,123
Shikime: 1077
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Arnold Schwarzenegger ne Rolin e nje ushtari Robot nga e ardhmja i cili udheton per ne toke. Misoni i tij te mbroje nje Djalosh 20 vjecar dhe gruan e tij nga nje robot super i avancuar qe eshte derguar per ta vrare.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR