Filma Me Titra Shqip: Behind Enemy Lines

106 min 2001 6.3 / 1106
Viti: Nov 30, 2001
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 20.331
Shikime: 5895
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një marinës është qëlluar mbi territorin e armikut dhe është ndjekur pa mëshirë nga një zbatues i policisë sekrete dhe trupat kundërshtare. Ndërkohë oficeri komandues i tij shkon kundër urdhrave në një përpjekje për ta shpëtuar atë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR