Filma Me Titra Shqip: The Informant

116 min 2013 6,1 / 36
Kategoria: Thriller Krim
Viti: Sep 11, 2013
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 2,942
Shikime: 802
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Mark Duval, një emigrant francez në Gjibraltar punon si agjent i fshehtë për doganën franceze. Pak nga pak fiton besimin e Klaudio Lanfredi, një trafikanti të madh të kokainës kolumbiane. Sa më thellë në botën e trafikut të drogës, aq më i madh rreziku, por edhe gjen luksin, pushtetin dhe para të lehta.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR