Filma Me Titra Shqip: That Demon Within

112 min 2014 5,6 / 30
Kategoria: Thriller Krim
Viti: Apr 16, 2014
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 2,094
Shikime: 184
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një polic i devotshëm i dhuron gjak një banditi pa e ditur se kush ishte ai. I fiksuar pas faktit se i dhuroi gjak një banditi të quajtu (Mreti demon), dhe për të shfarrosur bandën e tij, ai kalon në një traum mendore dhe nuk llogjikon më siç duhet.


FILMAT E SYGJERUAR