Filma Me Titra Shqip: Rush Hour 2

90 min 2001 6,6 / 2221
Kategoria: Aksion Komedi Krim
Viti: Aug 3, 2001
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,479
Shikime: 1632
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Karter dhe Li shkojnë në Hong-Kong për pushimë, por pa e kuptuar përfshihen në një rrjet fallsifikatorësh…
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR