Filma Me Titra Shqip: Secret in Their Eyes

111 min 2015 6,4 / 805
Viti: Oct 14, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,602
Shikime: 2480
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një skuadër hetimesh kundër terrorizmit në rritje, së bashku me eprorin e tyre, ndahen kur zbulojnë se vajza adoleshente e tyre është përdhunuar dhe vrarë brutalisht.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR