Filma Me Titra Shqip: Sleeping with Other People

100 min 2015 6,3 / 562
Kategoria: Komedi
Viti: Jun 26, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,232
Shikime: 542
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një kazanova natyral dhe një femër tradhtare formojnë një lidhje platonike, e cila në një farë mënyre bën që të linde ndjenja mes tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR