Filma Me Titra Shqip: The Forest

95 min 2016 5 / 1096
Kategoria: Horror Thriller Mister
Viti: Jan 7, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,748
Shikime: 944
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grua shkon në Pyllin japonez të Vetëvrasjes për të gjetur motrën e saj binjake dhe gjatë rrugëtimit përballet me lemeri të mbinatyrshme...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR