Filma Me Titra Shqip: The Man from Earth

87 min 2007 7,7 / 1254
Kategoria: Fantashkence Dramatik
Viti: Jun 10, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,902
Shikime: 1014
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një festë lamtumire për Profesor Xhon Oldman papritur shndërrohet në një pyetësor, pasi akademiku i dalë në pension u rrëfen kolegëve të tij se ai nuk plaket kurrë dhe ka udhëtuar në tokë për rreth 14000 vite.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR