Filma Me Titra Shqip: Winter's Bone

101 min 2010 6,9 / 1032
Kategoria: Dramatik
Viti: Jun 11, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,388
Shikime: 663
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një vajzë që nuk trembet lehtë nga mali Ozark, hyn në zona të rrezikshme teksa lufton babain e saj i cili merret me biznes droge dhe përpiqet ta mbajë familjen e saj të paprekur nga kjo luftë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR