Filma Me Titra Shqip: Brooklyn

111 min 2015 7,3 / 2135
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Oct 20, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,888
Shikime: 1441
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një vajzë nga Irlanda do të shpërngulet në Bruklin për një jetë më të mirë. Aty do të lindë një romancë e re dhe kur e shkuara do ta ndjekë pas, asaj do t'i duhet të zgjedhë midis dy vendeve dhe jetës që ekziston përmes tyre...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR