Filma Me Titra Shqip: Friday After Next

85 min 2002 6,2 / 199
Kategoria: Komedi
Viti: Nov 22, 2002
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,289
Shikime: 857
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kreigu dhe Dej Deji janë shpërngulur nga shtëpia e prindërve të tyre dhe jetojnë në shtëpizë më vete. Kushërinjtë punojnë te një dyqan vendas si roje sigurimi. Kur shtëpia e tyre grabitet në festën e Krishtlindjeve, ata bashkohen për të gjetur e kapur grabitësin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR