Filma Me Titra Shqip: Next Friday

98 min 2000 6,4 / 288
Kategoria: Komedi
Viti: Jan 12, 2000
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,083
Shikime: 1036
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Xhaxha Elroi dhe djali i tij Dei-Dei nuk kanë paguar taksat këshu që Kreig gjen një mënyrë për të vjedhur nga fqinjët një shumë parash për të paguar taksat në mënyrë që shtëpia e xhaxha Elroit të mos shkojë në ankand.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR