Filma Me Titra Shqip: Up in Smoke

86 min 1978 6,8 / 320
Kategoria: Komedi
Viti: Jan 1, 1978
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,223
Shikime: 832
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Aventura e dy të droguarve nga Meksiko në Los Anxhelos, të ndjekur nga fati dhe paaftësia e detektiv Sadenko. Një film plot skena gazmore. Mos e humbisni!
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR